Vakgarage Esberg

SEAT Ateca

1.4 EcoTSI Xcellence

2018

|

Benzine

|

73684

€ 21.450 BTW niet verrekenbaar

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Bovag garantie

Optioneel met BOVAG garantie

Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2018

Tellerstand

73684 km Vakgarage

Brandstof

Benzine

Energielabel

C

Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze SEAT Ateca

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Audio installatie

Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth

Navigatiesysteem full map

Rondomzicht camera

Stuurwiel multifunctioneel

Omschrijving

volledig onderhouden en compleet uitgerust.

Het is een auto die is ontworpen om niet alleen functioneel te zijn, maar om bovendien uitstekende prestaties neer te zetten. Deze dealeronderhouden SEAT Ateca heeft 73684 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2018. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Chauffeur en bijrijder zitten stabiel in de scherpe bochten door de sportstoelen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.

Of u nu achteruit rijdt, parkeert of een smalle straat inslaat, de 360 graden camera op deze auto, mogelijk gemaakt door vier camera's, biedt een perfect beeld van uw omgeving. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur. Natuurlijk behoren automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto.

In de SEAT Ateca heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Waar staat deze auto

Vakgarage Esberg

Nijverheidsweg 11

3161 GJ Rhoon

Route plannen

Wij krijgen een 9.2 van onze klanten